Pranie dywanów Warszawa Praga Południe

Pranie dywanów Warszawa Praga PołudniePo zakupie Twój dywan wygląda jak nowy ale z czasem traci swój blask i urok pomieszczenia ? Nie martw się, dzięki naszej profesjonalnej pralni doprowadzimy dywan do stanu nowości.

Codzienna eksploatacja, czy obecność zwierząt w domu sprawia, że dywan traci swój urok i staje się po prostu brudny i szpeci nasze pomieszczenia, czyszczenie dywanów metodą „NA WSKROŚ”, jaką wykonujemy usługę jesteśmy w stanie pozbyć się każdej plamy, sierści czy zapachu uryny.

Pranie dywanów

Dzięki indywidualnej diagnozie, której podlega każdy dywan przez nasz wyspecjalizowany personel jesteśmy w stanie dobrać środki czystości oraz metodę prania do najbardziej skomplikowanego zabrudzenia. Nie udało by się to również bez profesjonalnego sprzętu jakim dysponujemy takim jak : szorowarki, pralnice, wirówki ,automatyczne trzepaczki, suszarnie, inne profesjonalne sprzęty oraz profesjonalne środki czyszczące, taki park maszyn jakim dysponujemy oraz środki czyszczące o najwyższej jakości pozwala nam sprostać nawet najbardziej niemożliwym do usunięcia plamom oraz zabrudzeniu.

Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby powierzona nam usługa została wykonana sprawnie oraz fachowo. Satysfakcja oraz pozytywna opinia naszych klientów jest dla nas najważniejsza.

Zapraszamy ! Pranie dywanów Warszawa Praga Południe