Pranie dywanów Warszawa Bemowo

Każdy z Nas domowników patrząc na swój zaplamiony, odbarwiony dywan zastanawia się czy nie prościej byłoby go wyrzucić i zakupić nowy?. Nie ma nic bardziej mylnego, oddaj dywan do  profesjonalnej pralni którą my jesteśmy. Zagwarantujemy, że oddamy dywan, który będzie wyglądał jak nowy.

Nasz zespól, który ma wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie dokona przeglądu, skali zabrudzeń oraz dobierze najlepsze środki na pranie dywanów aby wyglądały jak nowe, dodatkowymi narzędziami które pozwolą w pełni profesjonalnie wykonać usługę czyszczenie dywanów jest nasz profesjonalny sprzęt jakim dysponujemy : szorowarki, pralnice, wirówki ,automatyczne trzepaczki, suszarnie, inne profesjonalne sprzęty oraz profesjonalne środki czyszczące. Dzięki takiemu parkowi maszyn i profesjonalnych środkach oraz wreszcie bogatemu doświadczeniu kadry pracowniczej nie ma dla nas zabrudzeń, z którymi nie dalibyśmy rady.

Pranie dywanów

Dodatkowym atutem i gwarancją tego, że otrzymacie Państwo dywan, który będzie wyglądał jak nowy jest pranie metodą „W KĄPIELI NA WSKROŚ”, jaką stosujemy.

Oddając dywan do naszej pralni mają Państwo gwarancję  świadczenia usług o najwyższej jakości.

Sprawdź NAS! Pranie dywanów Warszawa Bemowo

 

Pranie dywanów Warszawa Bemowo