Pranie dywanów Tarchomin

Utrzymanie dywanu w ciągłej czystości nie jest proste, nawet codzienne, regularne odkurzanie nie jest w stanie wyeliminować plam i zabrudzeń, które pojawiają się podczas  użytkowania. Dwa razy do roku czyszczenie dywanów jest koniecznie, natomiast wszelkie domowe metody bywają zawodne i niewystarczające w przypadku poważniejszych zabrudzeń.

Dzięki tak profesjonalnym pralniom jak nasza, każda plama zostanie wyeliminowana, a dywan będzie wyglądał jakby dopiero został przywieziony ze sklepu. Jako jedna z nielicznych na warszawskim rynku pralni oferująca pranie dywanów  metodą „NA WSKROŚ” świadczymy usługi profesjonalnie, z wykorzystaniem specjalistycznych środków piorących oraz zaplecza narzędziowego w skład, którego wchodzą:  szorowarki, pralnice, wirówki ,automatyczne trzepaczki, suszarnie, inne profesjonalne sprzęty oraz profesjonalne środki czyszczące. Każdy powierzony nam dywan na samym początku poddawany jest przez naszych pracowników przeglądowi, po to aby dobrać stosowny sposób prania oraz określić rodzaj zabrudzeń i plam. Jest to jeden z najważniejszych  aspektów  naszej pracy, ponieważ priorytetem jest dla nas dokładanie wszelkich starań, aby metodę prania wybrać optymalnie do każdego rodzaju włókna i zabrudzenia  a zarazem spełnić oczekiwania naszych Klientów.

Oddając dywan do naszej profesjonalnej pralni mają Państwo pewność wykonania usługi na najwyższym poziomie przy zachowaniu krótkiego terminu oraz niedrogiej usługi.

Serdecznie zachęcamy do powierzania nam swoich dywanów.

Pranie dywanów Tarchomin.

Pranie dywanów Tarchomin