Po co prać dywan?

Dywan jest ozdobą każdego wnętrza – pod warunkiem, że jest czysty. Stąpając po nim każdego dnia, nietrudno o zabrudzenia. Warto więc zadbać o regularne czyszczenie dywanów aby na długo zachował swoje walory estetyczne i higieniczne ponieważ brudny dywan stwarza zagrożenie dla naszego zdrowia dla tego ważne jest regularne pranie dywanów. Badania donoszą,że dywan jest jednym z najbrudniejszych przedmiotów w naszym domu. Tysiące bakterii znajdujących się na nim takich jak : roztocza, pleśnie i grzyby oraz inne drobnoustroje mogą prowadzić do zatrucia organizmu i innych przewlekłych chorób.

Jak zatem do tego nie dopuścić?

W pierwszej kolejności starajmy się minimum dwa razy na tydzień odkurzać dywany. W ten sposób pozbędziesz się kurzu, piasku czy okruchów z jedzenia. Zdarzają się jednak sytuacje, w których odkurzanie nie wystarczy. W takim przypadku należy oddać prafnie dywanów w ręce fachowców. Zanim oddamy dywan do pralni, często jednak staramy się w pierwszej kolejności domowymi sposobami sprostać usunięciu plamy, jeśli to nie pomaga wzywamy fachowca wtedy czyszczenie dywanów odbywa się w domu za pomocą specjalnego odkurzacza typu karcher. Niestety jednak szybko się okazuje, ze te metody zawiodły i wtedy szukamy pomocy w profesjonalnych pralniach.

Dlaczego więc nie odkurzacz piorący typu Karczer?

Metoda prania ekstrakcyjnego (odkurzaczem piorącym), jest powszechnie stosowana przez większość firm, które oferują czyszczenie dywanów na terenie miasta Warszawa. Pranie ekstrakcyjne polega na spryskaniu powierzchni dywanu środkiem chemicznym(wtarciu go w dywany) a potem odciągnięciu odkurzaczem piorącym. Dlatego my tego typu metodzie mówimy STOP!!!. Dywan po praniu tą metodą pozostaje mokry przez długi czas a brud zawarty w nim zostaje rozmazany, co prowadzi do nieprzyjemnego zapachu i procesów gnilnych po wyschnięciu. Mamy dowody na to, że 100% klientów z miasta Warszawa oraz okolic, którzy powierzyli nam pranie dywanów po osiągnięciu idealnego efektu w postaci nieskazitelnie czystego oraz pachnącego dywanu, powiedziało że zdecydowanie już nigdy nie skorzystają z usługi oferującej pranie dywanów odkurzaczem piorącym (KARCHER). Co przyciągnęło nam szereg stałych i nowych, zadowolonych klientów.

Pranie dywanów warto więc zlecić specjalistom

Pozostaw więc  domowe czyszczenie dywanów i oddaj je w ręce specjalistów . Ręczne pranie dywanów, wyłącznie  skutkuje wcieraniem brudu we włókna. Czyszczenie jest więc tylko pozorne – po wysuszeniu nadal widoczne będą zabrudzenia. Dlatego pranie dywanów warto zlecić fachowcom. Czyszczenie dywanów to nasza specjalność. Zgłoś się do nas już teraz, jeśli interesuje Cię profesjonalne pranie dywanów. Działamy w mieście Warszawa – zapraszamy do kontaktu.

Post a Comment

Your email is kept private. Required fields are marked *